O firmie TT-Trans

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w transporcie krajowym i międzynarodowym. Cechuje nas nade wszystko pełen profesjonalizm, jakość i terminowość wykonywanych/oferowanych usług. Naszą specjalnością jest ekspresowy transport  do 3,5 tony.

Transport to nasza pasja a zdobyte przez nas doświadczenie pozwala na perfekcyjne wykonanie niemalże każdego zlecenia bez względu na ewentualne trudności. Nasza kadra stworzona jest z wyspecjalizowanych kierowców i doskonałych spedytorów.

Umiemy słuchać i doradzić i dlatego potrafimy dobrać zawsze najlepsze rozwiązanie logistyczne oferując atrakcyjne stawki. Zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze.

Transport wykonujemy w oparciu o własną flotę. Nasze pojazdy wyposażone są w urządzenia zarówno do pozycjonowania jak i komunikacji. W każdym momencie potrafimy udzielić klientowi bieżących informacji o statusie przewozu. Dzięki inwestycji w najnowsze technologie jesteśmy w stanie zorganizować również transport drobnicowy dla zróżnicowanych przewozów, w wiele różnych miejsc optymalizując tym samym koszty.

Szukają Państwo niezawodnego i wykwalifikowanego partnera? Zapraszamy do kontaktu.